г . Винница Ватутина 174

Газоблок Стоунлайт Гладкий

Цена: 1300 грн/м3

Газоблок Стоунлайт Гладкий

Газоблоклок СТОУНЛАЙТ «Гладкий» — є газобетонним блоком з гладкою поверхнею, точною геометрією і є класикою у виробництві газобетонних блоків. Виготовляються блоки СТОУНЛАЙТ «Гладкі» з розмірами по висоті 200 мм, по довжині 600 мм і по ширині, з сімома типоразмерами (200, 250, 280, 300, 360, 400 і 500 мм). Завдяки високій точності геометрії стінних блоків СТОУНЛАЙТ «Гладкий», робота по обробці конструкцій зводиться до мінімуму.

Застосування газобетонних блоків Стоунлайт (гладкий)

Блоки СТОУНЛАЙТ «Гладкий» широко використовуються як стінні матеріали для зведення як зовнішніх, так і внутрішніх стін будов різного призначення і різної конструкції (перегородки, сходові східці, перекриття і перемички). Реконструкція існуючих будови просто неможлива без стінних блоків СТОУНЛАЙТ «Гладкий».

Укладання газоблоку

Кладка стінних блоків проводиться на клейову суміш, а також можливе укладання їх на будівельний розчин (суміш піску з цементом). Для збереження теплопровідності конструкції, звичайно ж, кращим рішенням є пазогребневі блоки, але блоки СТОУНЛАЙТ «Гладкий» також мають ряд безперечних переваг.
Приміром, стінний блок можна укладати як на «пастель», так і на «ложок», що дає можливість істотно заощадити будівельні матеріали.
b0a5e5aa88